Співробітництво з установою «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами:

З 2012 року здійснюють взаємовигідне наукове спiвробiтництво в рамках виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 березня 2007 року № 102-р «Про схвалення Концепції Державної програми розвитку виробництва медичної техніки на 2008-2012 роки» та постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2009 року № 1231 «Про затвердження Державної цільової науково-технічної програми «Нанотехнології та наноматеріали» на 2010-2014 роки». Співробітництво здійснюється при проведенні науково-дослідних, експериментально-конструкторських та дослідно-виробничих робітіз залучають власних спiвробiтникiв та фахiвцiв для участі в спільних роботах. Метою здійснення співпраці є підвищення ефективності науково-дослідної роботи і впровадження її результатів у практику охорони здоров'я, навчально-педагогічний процес, обмін досвідом та підвищення кваліфікації  працівників.