Місця роботи випускників кафедри:

ТОВ «Ківшовата АГРО»
(Ємець Ю. О.) Сільськогосподарське виробництво в соціально-економічному розвитку Таращанського району є провідною галуззю і займає найвищу питому вагу серед інших видів діяльності населення району. ТОВ «Ківшовата Агро» займаються вирощуванням елітного насіння гороху, озимої пшениці, суперелітного насіння гречки та посівного матеріалу ярої пшениці першої репродукції.

 

ТОВ ВТП «Агропереробка»
(Логінова А.Г.) Виробничо-торговельне підприємство “Агропереробка” було зареєстровано в 1993 році. Переробка сільськогосподарської сировини, громадське харчування, оптова і роздрібна торгівля. Виробничо-торговельне підприємство "Агропереробка" першим розпочало випуск сиропів та топінгів в Україні. Сьогодні ТОВ ВТП “Агропереробка” є нетиповим прикладом новоствореного підприємства, яке успішно працює в складних умовах становлення ринкових відносин.

 

ТОВ «Вілен»
(Медведєв О.В.)Камелот готель Вілен ТОВ. Фізкультурно-оздоровчий чи готельний комплекс.

 

УкрНДІспиртбіопрод
(Осадча О.В.)Український науково-дослідний інститут спирту і біотехнології продовольчих продуктів (УкрННІспіртбіопрод) заснований на державній власності і є правонаступником Київського філіалу Всесоюзного науково-дослідного інституту спиртової промисловості (КФ ВНДІЦП). УкрНДІспиртбіопрод є розробник Державних стандартів України на спирт етиловий ректифікований, горілки і горілки особливі, напої лікеро-горілчані, інших нормативних документів. На базі УкрНДІспиртбіопрод функціонує ТК - 64 "Спіртогорілчані вироби, дріжджі".

 

Дочірне підприємство «Старокостянтинівський молочний завод»
(Сопіна А.В.) ДОЧП "Старокостянтинівський молочний завод" - дочірнє підприємство ПрАТ "Укпродукт Груп" (Київ, Україна), провідного дистриб'ютора високоякісної брендованої молочної продукції в Україні та на зовнішніх ринках.
ДОЧП "Старокостянтинівський молочний завод" виготовляє широкий асортимент молочної продукції - масло вершкове, спреди, тверді сири, сухе молоко та інше.

 

ПАТ Київмедпрепарат (Артеріум)
(Чередник О.М.) ПАТ «Київмедпрепарат» - національний лідер з виробництва антибактеріаль- них препаратів. Завод є одним з найбільших та найдосвідченіших підприємств вітчизняної хіміко-фармацевтичної промисловості, створення якого припало на середину XIX сторіччя.
Підприємство виготовляє лікарські засоби з 1847 року. Завод виробляє лікарські засоби в таких формах випуску як: ін’єкції у флаконах, таблетки, капсули, мазі та гелі. З 2006 року підприємство виробляє також і ветеринарні препарати. З 2005 року ПАТ «Київмедпрепарат» є учасником Корпорації «Артеріум».

Контакти

Наша адреса:

проспект Перемоги 37, КПІ ім. Ігоря Сікорського, кафедра біоінформатики факультету біотехнології і біотехніки, навчальний корпус 18, кімн. 224, 225.

Телефон:

(044) 204-99-37, (044) 204-80-54

Щодня з 9:00 до 17:00 крім суботи та неділі.

Електронна пошта: pitbm@ukr.net

 

  Мапа КПІ мапа кпі 

Офіційний сайт факультету біотехнології і біотехніки
Офіційний сайт НТУУ "КПІ"
Профбюро ФБТ
Профбюро ФБТ