Вітаємо переможців Конкурсу!

Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт 2017 року з галузі наук «Біотехнологія», що відбувся 31 березня 2017 року на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського, факультет біотехнології і біотехніки, 4 корпус, пр-т Перемоги, 37, м. Київ.:

Булаєвську Марину Олександрівну (диплом І ступеня) за наукову роботу «Біомінералізація біогенних магнітних наночастинок у мігруючих та немігруючих риб»;

Дарменко Євгенію Анатоліївну та Лехана Андрія Валентиновича (диплом ІІ ступеня) за роботу «Біогенні магнітні наночастинки в серці людини».

Фотозвіт з конкурсу дивитись тут і тут.