Підсумки ХІ Всеукраїнської науково-практичної конференції

На ФБТ 21 квітня 2017 року на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського (місце проведення – м. Київ, пр. Перемоги, 37, науково-технічна бібліотека ім. Г .І. Денисенка, зали (1, 2, 10, 12) відбулася ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція (фотозвіт).

Безпосередньо у конференції взяли участь 114 осіб (опубліковано 171 тезу доповідей). Серед учасників 80% становили молоді вчені, аспіранти та студенти України. Збірник доповідей був виданий в паперовому варіанті і розміщений на сайті факультету.

На конференції  зі вступним словом виступили декан факультету біотехнології та біотехніки Дуган О. М., директор Інституту клітинної біології та генетичної інженерії НАН України Кучук М. В.

В пленарному засіданні взяли участьд.б.н., Мінченко О.Г. (Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України) з доповіддю «Сигнальні шляхи стресу ендоплазматичного ретикулума як стратегічний об'єкт профілактики і лікування захворювань»; к.б.н. Щербак Н.Л. (Інститут клітинної біології та генетичної інженерії НАН України) з доповіддю «Регуляція експресії перенесених генів в трансгенних рослинах: класичні промотори та нетипові регуляторні послідовності»; к.б.н. Нітовська І.О. (Інститут клітинної біології та генетичної інженерії НАН України) з доповіддю «Вплив регуляторних послідовностей однодольних на експресію трансгенів у дводольних рослинах на прикладі рослин родини Nicotiana»; к.б.н. Куцоконь Н.К. (Інститут клітинної біології та генетичної інженерії НАН України) з доповіддю «Короткоротаційні плантації тополь як екологічно корисне джерело біопалива для альтернативної енергетики України».

Робота конференції проходила за чотирма секціями:

Секція 1 Промислова, харчова, сільськогосподарська, фармацевтична та медична біотехнологія.

Секція 2 Магнітні технології для біотехнологічних застосувань. Біоінформаційні дослідження.

Секція 3 Екологічна біотехнологія та біоенергетика. Відновлювальні джерела енергії.

Секція 4 Біотехніка.

Також було проведено постерну секцію за всіма вищенаведеними напрямами.

Кращі доповіді були відзначені грамотами і призами.

Переможці по 1 секції

1 місце. Карпеко К.М.

2 місце. Соловйова А.В.

3 місце. Тягунова Т.В..

Переможці по 2 секції

1 місце.Карпенко Ю.В.

2 місце.Булаєвська М.О.

3 місце.Медведєв О.В.

Переможці по 3 секції

1 місце. Колтишева Д.С., Шкель К.О.

2 місце. Коренчук М.С.

3 місце. Магдесюк М.В.

Переможці по 4 секції

1 місце. Боліла Є.М.
                   2 місце. Семенюк С.М.
                   3 місце. Ревтов О.О.
Переможці постерної секції

1місце. Заярнюк А.М., Палюха А.С., Дзюба М.Б., Федорова О.В.

2 місце. Пустовий В.І., Бабінський А.В., Паливода О.М., Кузьменко О.І.