21 травня 2017 року на базі Інституту клітинної біології та генетичної інженерії НАН України відбулися заходи приурочені до Міжнародного Дня рослин (Fascination of Plants Day), який вже вчетверте проводився у Києві. Зацікавлені відвідувачі мали змогу долучитись до екскурсії по Інституту, переглянути демонстрацію ”Під об’єктивом мікроскопа”, прийняти участь у майстер-класі ”Культивування рослин в стерильних умовах in vitro”, а також відвідати лекцію «Віруси рослин» та переглянути науково-популярні відео про рослини.

Організаторами заходу виступили представники рад молодих вчених

Інституту молекулярної біології і генетики НАН України та

Інституту клітинної біології та генетичної інженерії НАН України

Дар'я Навроцька, Ольга Лахнеко та Андрій Потрохов.

Я розповідаю як правильно збирати систему для електрофорезу і навіщо воно потрібно))

Відвідувачі мали змогу долучитись до екскурсії Інститутом та побачити на власні очі, яким чином рослини культивуються в лабораторних умовах.

Відвідувачі спробували свою майстерність у культивуванні рослин.

Антарктичні мохи, вони такі)

Демонстрація ”Під об’єктивом мікроскопа”. Куратором демонстрації виступила Дар'я Навроцька.