Підсумки ХІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції

На ФБТ 20 квітня 2018 року на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського (місце проведення – м. Київ, пр. Перемоги, 37, науково-технічна бібліотека ім. Г .І. Денисенка, зали (11, 12, 10, 12) відбулася ХІІ Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена 100-річчю з дня народження Артура Корнерга (для студентів, аспірантів і молодих учених) - фотозвіт.

Безпосередньо у конференції взяли участь 114 осіб (опубліковано 171 тезу доповідей). Серед учасників 80% становили молоді вчені, аспіранти та студенти України. Збірник доповідей був виданий в паперовому варіанті і розміщений на сайті факультету.

На конференції зі вступним словом виступили декан факультету біотехнології та біотехніки д.б.н., проф. Дуган О. М., заступник завідувача відділу генетичної інженерії Інституту клітинної біології та генетичної інженерії НАН України д.б.н.  Щербак Н. Л.

З пленарними доповідями виступили д.б.н. Кравець О.П. (Інститут клітинної біології та генетичної інженерії НАН України) з доповіддю «Використання стресових реакцій у новітніх біотехнологіях»; Тимошенко Є.Д. (інженер-технолог ПрАТ "Індар") з доповіддю "Сучасні підходи до лікування діабету: виробництво інсуліну та його аналогів"

Переможці по 2 секції

1 місце. Булаєвська М.О.

2 місце. Евжик Л.А., Радіонов О.А.

3 місце. Педенко Б.Я., Олексенко К.В.