Підсумки ХІІІ  міжнародної конференції з прикладної біофізики, біоніки та біокібернетики.

У жовтні 2018 р. кафедра біоінформатики і факультет біотехнології і біотехніки брали участь у організації та проведенні ХІІІ міжнародної конференції з прикладної біофізики, біоніки та біокібернетики, яка проходила 18-19 жовтня у КПІ ім. Ігоря Сікорського. Члени Оргкомітету конференції - декан ФБТ, проф. Дуган О.М., професор кафедри біоінформатики, проф. Горго Ю.П.

На цю конференцію було подано 56 доповідей. Кількість учасників конференції 102, кількість учасників з-за кордону 19. Доповіді подані науковцями із Італії, США, Болгарії, Словаччини, Білорусії, Японії, Казахстану, Чехії, Монголії.

З наукових установ України у конференції взяли участь науковці із Інституту молекулярної біології і генетики НАН України, Інституту мікробіології та вірусології НАН України, Інституту клітинної біології і генної інженерії НАН України, Інститут проблем математичних машин та систем НАН України, Інституту монокристалів НАН України, ННЦ "Фізико-хімічне матеріалознавство" НАН України, Інститут прикладних проблем фізики та біофізики НАН України, Міжнародний ННЦ інформаційних технологій і систем НАН та МОН України, Національний інститут раку НАН України, міжнародний інститут соціоніки.

Крім того, із ЗВО України взяли участь науковці з: ХНУ ім. В.М.Каразіна, КНУ ім. Тараса Шевченка, Ужгородського національного університету, Донецького національного університету ім. Василя Стуса, Національного університету "Львівська політехніка", Запорізького національного університету, Львівського національного медичного інституту ім. Данила Галицького, Вінницького національного медичного інституту ім. М. Пірогова, Дніпровської медичної академії МОЗ України тощо.

Студенти 3-6 курсів кафедри біоінформатики брали активну участь у організації та проведенні ХІІІ міжнародної конференції з прикладної біофізики, біоніки та біокібернетики. На цю конференцію було подано 11 доповідей із студентами та аспірантами ФБТ.

По матеріалах роботи конференції видано збірник тез.

1911.2018