Вступ на 5 курс

Спеціалізація «МОЛЕКУЛЯРНА БІОТЕХНОЛОГІЯ»

Вступ на 5 курс спеціалізації Молекулярна біотехнологія проводиться за загальними правилами, з якими можна ознайомитися на сайті приймальної комісії університету http://pk.kpi.ua/entry-5-course/.

Біоінформатика – наука про застосування сучасних інформаційних та обчислювальних технологій в молекулярній біології для аналізу і систематизації біологічних даних, моделювання процесів, які відбуваються на молекулярному рівні, для створення високоефективних біотехнологічних виробництв фармацевтичних препаратів біосенсорів, діагностикумів тощо.

Майбутні молекулярні біотехнологи мають змогу засвоїти, окрім основної програми за напрямом біотехнологія нові профільні курси з фахових дисциплін: біоінформатика, молекулярна біологія, структура позаклітинного матриксу, основи синергетики, генетичні алгоритми, методи математичної статистики, комбінаторики та теорії імовірності в біотехнології тощо, зокрема, навчитись працювати зі світовими базами даних з молекулярної біології.

Спеціальність «Молекулярна біотехнологія» забезпечує науковими та інженерними кадрами біотехнологічні, біохімічні та хімічні виробництва, фармацевтичні підприємства, підприємства харчової промисловості, наукові та проектні установи біологічного, медичного і хімічного спрямування, діагностичні лабораторії, наукові центри зі створення нових форм лікарських препаратів.

Вступні випробування: вступне фахове випробування (додаткове фахове випробування для тих, хто закінчив не спеціальність Біотехнологія) та іноземна мова.

Ти продовжуєш навчання за тією ж спеціальністю? Тоді тобі потрібно подати документи (перший етап – з 3 липня по 7 липня, другий етап – з 24 липня по 04 серпня) та скласти вступні випробування (перший етап випробувань – з 8 липня по 15 липня,  другий етап – з 5 серпня по 11 серпня). Таких випробувань два – вступне фахове випробування та іноземна мова.

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Тоді тобі потрібно подати документи (перший етап – з 3 липня по 7 липня, другий етап – з 24 липня по 04 серпня) та скласти основні вступні випробування (перший етап випробувань – з 8 липня по 15 липня, другий етап – з 5 серпня по 11 серпня) та попереднє додаткове випробування з фаху, щоб визначити, чи зможеш ти опановувати обрану програму підготовки.

Програми вступних випробувань:

Корисні посилання:

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2017 році

Положення про Приймальну комісію КПІ ім. Ігоря Сікорського

Умови прийому до вищих навчальних закладів в 2017 році

• Графік прийому документів
  • Графік іспитів та консультацій
  • План набору

Результати вступної кампанії 2017 року.