Теми по міжнародному співробітництву

2009 /2010 /2011 /2012 /2013 /2014

2014

Викладачами кафедри біоіноформатики проф., д.т.н. Горобець С.В. і проф., д.ф.-м.н. Горобець О.Ю., у рамках міжнародного співробітництва, було зроблено доповідь у Державному університеті імені Адама Міцкевича в Познані (Польща) на тему «Біогенний наномагнетит: біомінерали в прокаріотах і еукаріотах».
Професором кафедри д.ф.-м.н. Горобець О.Ю. була представлена доповідь в The University of Exeter (м. Ексетер, Англія) на тему «Біогенний наномагнетизм».

2013

Cтуденти кафедри біоінформатики групи БТ-92 прослухали курс лекцій з дисципліни «Програмні засоби промислової біотехнології», які були проведені в on-line режимі в НТУУ «КПІ» з Національним Інститутом Алергії та Інфекційних захворювань/ Національного Інституту здоров’я, США (National Institute of Allergy and Infection Diseases (NIAID)/National Institute of Health (NIH)).
Діючі міжнародні проекти та угоди: Наказ № 3-49 від 05.03.2013 «Про проведення в НТУУ «КПІ» відео-семінарів в on-line режимі з Національним інститутом алергії та інфекційних захворювань, Національний інститут здоровя (США)»

2012

Діючий Меморандум про Порозуміння для Співпраці у Дослідженнях та Освіті між представниками Університету Міссурі від імені Університету Міссурі-Колумбія, Інженерного Факультету і Національним технічним університетом України «Київським політехнічним інститутом», що був підписаний представниками Університету Міссурі і представниками факультету біотехнології і біотехніки і міжуніверситетського медико-інженерного факультету у листопаді 2010 року.
Проф., д.ф.-м.н. Горобець О.Ю. приймала участь в роботі Міжнародної Школи Магноніки (International Advanced School in Magnonics), що проходила 3-7 вересня 2012 року в м. Лігурія, Італія (Liguria, Italy), і отримала сертифікат.
19 вересня 2012 року на кафедрі був проведений науковий семінар за участі професора С. Лишевського, PhD, професора кафедри Електронної та мікроелектронної інженерії Рочестерського Інституту Технології, США (Rochester Institute of Technology, Rochester, USA) на тему «NanoBioTechnology and Molecular Systems».
Викладачі кафедри біоіноформатики проф., д.т.н. Горобець С.В. і проф., д.ф.-м.н. Горобець О.Ю. отримали запрошення від Університету Ексетеру, Об’єднане Королівство (University of Exeter, Exeter, United Kingdom) відвідати у грудні цього року групу вчених, що працюють над проектом NoWaPhen “Novel Wave Phenomena in Magnetic Nanostructures” в рамках Міжнародної схеми обміном дослідницьким складом FP7 (International Research Staff Exchange Scheme (IRSES), що фінансується Європейським співтовариством в рамках гранту для проведення спільних досліджень за тематикою кафедри біоінформатики.

2011

Проф., д.ф.-м.н. Горобець О.Ю. приймала участь у проведенні семінару в НТУУ «КПІ» першого ярмарку «Освіта в Японії» та у Українсько-Польському семінарі «NTUU «KPI» - WUT». New Horisons In Research Cooperation», організаторами якого виступили НТУУ «КПІ», Варшавський університет технологій і Українсько-Польський Центр НТУУ «КПІ».
Зав. кафедри біоінформатики проф. Горобець С.В. була головою секції «Materials for Medical and Environmental Applications. Biosensors» на міжнародній конференції ICFM-2011, що відбулася у Партеніті 3-8 жовтня, а проф. Горобець О.Ю. – головою секції стендових доповідей.

2010

Викладачі кафедри біоіноформатики проф., д.т.н. Горобець С.В. і проф., д.ф.-м.н. Горобець О.Ю. отримали грант для поїздки в США (University of South Carolina) для налагодження контактів у співпраці та проведення спільних наукових досліджень. В рамках даного візиту було проведено відкритий семінар «Self organization effect at metal-electrolyze interface in a magnetic field».
Професор Горобець О.Ю. приймала делегацію із Швеції (Royal Institute of Technology) по гранту (№ KG2003-4729) на предмет продовження проведення спільних наукових досліджень за темою: “Нелінійні явища на міжфазній поверхні метал-електроліт в магнітному полі”. Було домовлено про проведення спільних досліджень з професором Сешадрі Сітхараманом.
Аспірант кафедри Ніколаєнко Р. М. розпочав навчання до School of biological Sciences in University of Missouri-Kansas City в Сполучених Штатах Америки.
Магістранта кафедри біоінформатики Румянцева Анна отримала направлення на проходження практики за темою «Порівняння методів визначення апоптотичного та некротичного типів клітинної смерті», робота орієнтована на медичну біотехнологію. Вона виконувалась і буде надалі виконуватись в інституті GKSS Forschungszentrum, у відділі Department of Biocompatibility в місті Teltow (Німеччина).

2009

Проф., д.ф.-м.н. Горобець О.Ю. отримала грант (№ KG2003-4729) для поїздки до Швеції (Royal Institute of Technology) для проведення спільних наукових досліджень за темою: “Нелінійні явища на міжфазній поверхні метал-електроліт в магнітному полі”. Було укладено усні домовленості про проведення спільних досліджень з професором Сешадрі Сітхараманом.
Спільна наукова робота з Міжрегіональною громадською організацією спеціалістів по магнетизму "Магнітне товариство", Росія.
Магістр кафедри Сінєльніков Є.Ю. (група БТ-31М) навчався в літній школі в Фінляндії (The 19th Jyvaskyla Summer School) та прослухав курс “Advanced Fluorescence Microscopy and Analysis”.

Контакти

Наша адреса:

проспект Перемоги 37, КПІ ім. Ігоря Сікорського, кафедра біоінформатики факультету біотехнології і біотехніки, навчальний корпус 18, кімн. 224, 225.

Телефон:

(044) 204-99-37, (044) 204-80-54

Щодня з 9:00 до 17:00 крім суботи та неділі.

Електронна пошта: pitbm@ukr.net

 

  Мапа КПІ мапа кпі 

Офіційний сайт факультету біотехнології і біотехніки
Офіційний сайт НТУУ "КПІ"
Профбюро ФБТ
Профбюро ФБТ